Monday, December 05th
financial raport of nika-nav-99-srl rapoarte financiare ale nika-nav-99-srl
Cauta
Acest site utilizeaza cookie-uri (click aici pentru detalii).
NIKA NAV 99 SRL
Afla ultimele noutati din industrie cu
Microsoft
Studii de caz Studii de piata Stiri
DOINGBUSINESS BUSINESS DIGEST MAJOR COMPANIES REZULTATE FINANCIARE COMPANII EVENIMENTE
Cautare rapida:  CUI:  J:     

NIKA NAV 99 SRL


Date de identificare pentru NIKA NAV 99 SRL


Codul de identificare fiscala: 12033265
Nr. inreg. Registrul Comertului: J13/1570/1999

Domeniul principal de activitate al NIKA NAV 99 SRL


CAEN: Agentii imobiliare

Date de contact ale NIKA NAV 99 SRL


Adresa: NAVODARI, Judet: CONSTANTA
Indicatori din Bilant20112012201320142015
Total active imobilizate410.854389.930328.174309.062301.257
Total active circulante86.40188.07871.18161.70942.451
Stocuri78.48577.82051.92052.52131.840
Casa si conturi7.5613.0966.5256.0748.090
Creante3557.16212.7363.1142.521
Capitaluri total79.013105.65965.59266.03666.109
Capital social200200200200N/A
ProvizioaneN/AN/AN/AN/AN/A
Datorii total418.242372.349333.763304.735281.838
Indicatori din Contul de Profit si Pierdere20112012201320142015
Cifra de afaceri547.952536.252504.714466.284462.366
Total venituri548.013548.094516.531477.376472.695
Total cheltuieli522.575515.904515.326476.603471.759
Profit brut25.43832.1901.205773936
Profit net21.29226.64753844573
Numar salariati34544
Indicatori Derivati din Bilant20112012201320142015
Total datorii / capitaluri proprii5,29333,52415,08854,61474,2632
Total datorii / total active1,01800,95491,01700,98600,9355
Capitaluri proprii / total active0,19230,27100,19990,21370,2194
Indicatori de Profitabilitate20112012201320142015
Marja de profit brut (%)4,64246,00280,23870,16580,2024
Marja de profit net (%)3,88574,96910,10660,09540,0158
Rentabilitatea capitalului propriu inainte de impozitare32,194730,46591,83711,17061,5128
Rentabilitatea capitalului propriu dupa impozitare26,947525,21980,82020,67390,1180
Indicatori de Eficienta a Activitatii Operationale20112012201320142015
Viteza rotatie stocuri (zile)52,280252,968237,547641,112625,1351
Viteza incasari creante (zile; corectat cu TVA - 19%)0,19874,09657,73992,04841,6724
Viteza de rotatie total active (nr de ori)1,01800,95491,01700,98600,9355
Evolutie Cifra de Afaceri (2011-2015)
Evolutia Cifrei de Afaceri in Raport cu Media Industriei
Graficul prezinta evolutia cifrei de afaceri pentru compania NIKA NAV 99 SRL in perioada 2011 - 2015 Graficul prezinta evolutia cifrei de afaceri a companiei NIKA NAV 99 SRLin raport cu media cifrei de afaceri din domeniul principal de activitate din care aceasta face parte, incadrand societatea intr-unul din quartile-urile aferente.
Chart.
Chart.
Evolutie Total Active (2011-2015)
Evolutia Activelor in Raport cu Media Industriei
Graficul prezinta evolutia activelor totale (calculate ca suma intre activele imobilizate si activele circulante) pentru NIKA NAV 99 SRL in perioada 2011 - 2015. Graficul prezinta evolutia activelor totale (circulante si imobilizate) raportata la media sectorului.
Chart.
Chart.
Evolutie Total Datorii (2011-2015)
Raport Datorii Totale din Total Active (%)
Graficul prezinta evolutia datoriilor totale pentru compania NIKA NAV 99 SRL in perioada 2011 - 2015 Graficul prezinta evolutia procentuala a raportului intre datoriile totale si activele totale detinute de catre NIKA NAV 99 SRL in perioada 2011 - 2015.
Chart.
Chart.
Evolutie Profit Brut (2011-2015)
Marja de Profit Brut (%)
Graficul prezinta evolutia profitului brut pentru compania NIKA NAV 99 SRL in perioada 2011 - 2015. Graficul prezinta evolutia raportului intre profitul brut si cifra de afaceri realizata de catre NIKA NAV 99 SRL in perioada 2011 - 2015.
Chart.
Chart.


Legenda:

Linia mov: imparte rezultatele companiilor in doua jumatati: superioara si inferioara;
Linia verde: imparte companiile din jumatatea superioara in doua quartile: "quartilul superior" si "quartilul inferior"
Linia rosie: imparte companiile din jumatatea inferioara in doua quartile: "quartilul superior" si "quartilul inferior"
Fundalul alb: reprezinta jumatatea superioara a fiecarui "quartil";

Acest raport financiar contine informatii primare obtinute din surse oficiale. Responsabilitatea pentru acest profil de companie apartine exclusiv acestor surse. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe informatii.
back to top | home | contact
Sitemap: Business Digest Articole ultima editie Articole recente Opinii Companies Major Companies Companii Financiar Events Evenimente Doingbusiness.ro News Sitiri afaceri Stiri companii Evenimente de afaceri
RSS
© 2016 - Copyright Doingbusiness.ro