Doing Business | DOINGBUSINESS.RO
Doing Business | DOINGBUSINESS.RO
{$title|escape}


Cautare rapida:  CUI:  J:     

CRIDAR CONS S.R.L.


Date de identificare pentru CRIDAR CONS S.R.L.


Codul de identificare fiscala: 20766313
Nr. inreg. Registrul Comertului: J06/1029/2008

Domeniul principal de activitate al CRIDAR CONS S.R.L.


CAEN: Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor

Date de contact ale CRIDAR CONS S.R.L.


Adresa: STR. VALEA CASELOR 14 NASAUD, Judet: BISTRITA-NASAUD
Indicatori din Bilant20122013201420152016
Total active imobilizate1.762.6332.432.4803.380.9397.623.4306.014.916
Total active circulante2.550.9614.830.4304.686.72710.724.7385.566.234
Stocuri294.347N/AN/A22.434194.618
Casa si conturi342.141201.073201.9545.279.181373.674
Creante1.914.4734.629.3574.484.7735.423.1234.997.942
Capitaluri total597.897986.9723.292.9295.416.0754.830.925
Capital social10.00010.0001.510.0001.510.0001.510.000
ProvizioaneN/AN/AN/AN/AN/A
Datorii total3.721.5336.276.4064.777.27810.050.6844.471.765
Indicatori din Contul de Profit si Pierdere20122013201420152016
Cifra de afaceri5.631.6057.443.1067.051.04516.524.8938.983.910
Total venituri5.469.5937.547.0807.691.86417.122.0039.786.316
Total cheltuieli5.334.1067.078.7896.761.15014.520.0589.652.377
Profit brut135.487468.291930.7142.601.94521.227
Profit net116.097389.076790.6572.223.14514.850
Numar salariati1523182321
Indicatori Derivati din Bilant20122013201420152016
Total datorii / capitaluri proprii6,22446,35931,45081,85570,9257
Total datorii / total active2,11132,58021,41301,31840,7434
Capitaluri proprii / total active0,33920,40570,97400,71050,8032
Indicatori de Profitabilitate20122013201420152016
Marja de profit brut (%)2,40586,291613,199715,74560,2363
Marja de profit net (%)2,06155,227311,213313,45330,1653
Rentabilitatea capitalului propriu inainte de impozitare22,884047,469828,285831,35820,2986
Rentabilitatea capitalului propriu dupa impozitare19,609039,439924,029326,79300,2089
Indicatori de Eficienta a Activitatii Operationale20122013201420152016
Viteza rotatie stocuri (zile)19,0774--0,49557,9070
Viteza incasari creante (zile; corectat cu TVA - 19%)104,2709190,7710195,0890100,6599170,6364
Viteza de rotatie total active (nr de ori)2,11132,58021,41301,31840,7434
Evolutie Cifra de Afaceri (2012-2016)
Evolutia Cifrei de Afaceri in Raport cu Media Industriei
Graficul prezinta evolutia cifrei de afaceri pentru compania CRIDAR CONS S.R.L. in perioada 2012 - 2016 Graficul prezinta evolutia cifrei de afaceri a companiei CRIDAR CONS S.R.L.in raport cu media cifrei de afaceri din domeniul principal de activitate din care aceasta face parte, incadrand societatea intr-unul din quartile-urile aferente.
Chart.
Chart.
Evolutie Total Active (2012-2016)
Evolutia Activelor in Raport cu Media Industriei
Graficul prezinta evolutia activelor totale (calculate ca suma intre activele imobilizate si activele circulante) pentru CRIDAR CONS S.R.L. in perioada 2012 - 2016. Graficul prezinta evolutia activelor totale (circulante si imobilizate) raportata la media sectorului.
Chart.
Chart.
Evolutie Total Datorii (2012-2016)
Raport Datorii Totale din Total Active (%)
Graficul prezinta evolutia datoriilor totale pentru compania CRIDAR CONS S.R.L. in perioada 2012 - 2016 Graficul prezinta evolutia procentuala a raportului intre datoriile totale si activele totale detinute de catre CRIDAR CONS S.R.L. in perioada 2012 - 2016.
Chart.
Chart.
Evolutie Profit Brut (2012-2016)
Marja de Profit Brut (%)
Graficul prezinta evolutia profitului brut pentru compania CRIDAR CONS S.R.L. in perioada 2012 - 2016. Graficul prezinta evolutia raportului intre profitul brut si cifra de afaceri realizata de catre CRIDAR CONS S.R.L. in perioada 2012 - 2016.
Chart.
Chart.


Legenda:

Linia mov: imparte rezultatele companiilor in doua jumatati: superioara si inferioara;
Linia verde: imparte companiile din jumatatea superioara in doua quartile: "quartilul superior" si "quartilul inferior"
Linia rosie: imparte companiile din jumatatea inferioara in doua quartile: "quartilul superior" si "quartilul inferior"
Fundalul alb: reprezinta jumatatea superioara a fiecarui "quartil";

Acest raport financiar contine informatii primare obtinute din surse oficiale. Responsabilitatea pentru acest profil de companie apartine exclusiv acestor surse. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe informatii.